Producenci

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Butle i zawory

W tym dziale znajdziesz wszelkiego typu i rozmiaru butle nurkowe. Butle aluminiowe, butle stalowe, butle pony, stage, butle do argonu, twinset. Poza butlami zapraszamy do zapoznania się z ofertą na zawory do butli oraz niezbędnymi akcesoriami.

Butle i zawory Jest 167 produktów.

Podkategorie

 • Butle aluminiowe

  Butle wykonane z aluminium, butle aluminiowe butle aluminiowe z zaworem, butla SO40, zestaw do argonu.

 • Butle stalowe

  Butla stalowa, butla ze stopą, butla 12 L, butla 15 L, butla płaszcz, butla 230 bar, butla 232 bar, butla 171 mm, butla do nurkowania. Butle najlepszych marek: FABER, VITKOVICE, POLARIS.

 • Twinsety

  Dwubutlowe zestawy do nurkowania, zestaw twinset. Zestawy o różnej pojemności butli stalowych. Butle z płaskim dnem, butle z wypukłym dnem. Zestawy butlowe do nurkowań rekreacyjnych i technicznych.

 • Zawory

  Zawory do butli stalowych i aluminiowych, zawór pojedynczy, zawór podwójny, zawór do rozbudowy, zawór typu T, manifold, rozdzielacz do zaworów, separator. W tym dziale znajdziecie wszystkie typy zaworów do butli nurkowych.

 • Akcesoria do butli...

  Akcesoria do butli nurkowych, gałka do zaworu, noszak do butli, rączka do butli, stopa do butli, obejmy do butli, osłonka zaworu butli, siatka na butlę, uprząż do butli, uprząż do stage, pasy do mocowania butli oraz wiele innych niezbędnych przedmiotów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 167 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 167 elementów