Nowy Rękawiczki termoaktywne 600 FT Zobacz większe

Rękawice termoaktywne PRO 2.0

Nowy produkt

Ciepłe rękawiczki termoaktywne do stosowania również jako wkłady do suchych rękawic.

GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.

Więcej szczegółów

149,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Producent Mola Mola
Dostępność Zapytaj o dostępność

Więcej informacji

Wykonane z wysokiej jakości polaru o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych. Delikatna okrywa runowa od wewnętrznej strony rękawic zatrzymuje ciepłotę ciała, warstwa zewnętrzna odprowadza wilgoć na zewnątrz, zapewniając ciepłe i suche dłonie. Doskonała elastyczność materiału powoduje, że rękawiczki idealnie dopasują się do dłoni i nie ograniczą swobody ruchów. Estetyczne wykończenie i płaskie szwy zapewnią wygodę i komfort użytkowania.

Rękawice PRO 2.0 zostały dodatkowo ocieplone poprzez dołączenie dodatkowej warstwy materiału po zewnętrznej stronie dłoni. To unikatowe rozwiązanie polegające na połączeniu dwóch warstw materiału o zróżnicowanej strukturze zapewnia dodatkową izolację przed chłodem i jeszcze skuteczniej chroni dłonie w niskich temperaturach.

Zewnętrzna, gładka strona materiału zapewnia łatwość nakładania i zdejmowania suchych rękawic.

Dzięki gęstej strukturze materiału rękawiczki zapewnią też doskonałą izolację przed wiatrem i chłodem na co dzień w zimne dni.

600 FT

Materiał, z którego powstały rękawiczki, to wysokiej jakości dzianina polarowa charakteryzująca się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi. Dzięki gęstej strukturze stanowi doskonałą izolację przed wiatrem i zimnem oraz utrzymuje suchy i ciepły mikroklimat skóry. Ma właściwości hydrofobowe, tzn. nie zatrzymuje wilgoci w ilości większej niż 1% swojej wagi, dzięki czemu dzianina zawsze jest sucha i delikatna w dotyku. Mikroskopijne torebki powietrza w strukturze materiału wytwarzają termiczną izolację zatrzymując ciepłotę ciała. Pot wydzielany podczas wysiłku pochłaniany jest przez wewnętrzną warstwę dzianiny, natomiast warstwa zewnętrzna odprowadza zgromadzoną wilgoć do otoczenia, dzięki czemu skóra pozostaje sucha i naturalnie oddycha.

Przędza charakteryzuje się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia, co zapewnia długą żywotność odzieży. Zewnętrzna warstwa niemechacąca się (antypilingowa). Dodatek włókna poliamidowego poprawia elastyczność dzianiny i zmniejsza przepuszczalność powietrza w kierunku ciała.

Opinie

Napisz opinię

Rękawice termoaktywne PRO 2.0

Rękawice termoaktywne PRO 2.0

Ciepłe rękawiczki termoaktywne do stosowania również jako wkłady do suchych rękawic.

GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.