Producenci

Informacja

Promocje

Maski i fajki

Maska do nurkowania jest niezbędnym elementem sprzętu nurkowegoMaska, płetwy, to w sprzęt podstawowy do nurkowania potocznie określany jako ABC.  W tym dziale znajdują się maski i fajki do nurkowania, do snorkeling, do pływania w basenie, super zestawy w bardzo korzystnych cenach. Maski dla dorosłych, maski dla dzieci, fajki dla dorosłych, faj...

Maska do nurkowania jest niezbędnym elementem sprzętu nurkowegoMaska, płetwy, to w sprzęt podstawowy do nurkowania potocznie określany jako ABC.  W tym dziale znajdują się maski i fajki do nurkowania, do snorkeling, do pływania w basenie, super zestawy w bardzo korzystnych cenach. Maski dla dorosłych, maski dla dzieci, fajki dla dorosłych, fajki dla dzieci.

Więcej

Maski i fajki Jest 183 produktów.

Podkategorie

 • Maski do nurkowania

  Maska do nurkowania jest niezbędnym elementem sprzętu nurkowego. Maska jednoszybowa, maska dwuszybowa, maska dla dzieci, maska do nurkowania, maska do snorkelingu, maska z zaworem, maska panoramiczna, maska do freediving, maska frameless, maska z nausznikami. Maski najlepszych firm nurkowych.

 • Fajki do nurkowania

  Fajka, rurką, służy do swobodnego oddychania bez konieczności podnoszenia głowy nad powierzchnię wody. Fajka jednozaworowa, fajka dwuzaworowa, fajka sucha, fajka flex, fajka z zaworem, fajka do nurkowania, fajka do pływania, fajka do freediving.

 • Akcesoria

  Osłonka neoprenowa, nakładka neoprenowa, pasek do maski, pasek do maski z rzepem, zaczep do fajki, uchwyt do fajki, mocowanie do fajki, kieszeń na maskę, nakładka na pasek maski.

 • Szkła korekcyjne

  Szkło korekcyjne do masek, szkło optyczne do maski, maska ze szkłami korekcyjnymi.

 • Zestawy - maska i fajka

  Dobrze dobrana maska i fajka to podstawa udanych wakacji nad wodą. Zestaw maska fajka, zestaw maska + fajka, komplet maska fajka, Zestaw do snorkelingu, zestaw ABC, zestaw dla dzieci.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 183 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 183 elementów