Jackety

Jackety

Filtry aktywne

 • Jacket Ranger

  Jacket Zeagle Ranger Junior

  2 195,00 zł

  Jacket, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem. Ranger Junior to wysokiej jakości jacket specjalnie zaprojektowany dla dzieci. 

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
Pokaż wszystkie produkty

Jackety

Kamizelki wypornościowo-ratunkowe to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego nurka. Jacket to nic innego jak specjalistyczna kamizelka, który konstrukcją przypomina nieco plecak. To dzięki niemu możliwa jest zmiana pływalności pod wodą oraz wygodny kąt nachylenia. Jacket nurkowy umożliwia również zawiśnięcie w przestworzach morskich w dowolnej chwili. To niebywale ważne, zwłaszcza gdy chcemy zatrzymać się na moment, by móc swobodnie podziwiać piękne podwodne widoki. Tego rodzaju sprzęt stosowany jest zarówno w przypadku nurkowania technicznego, jak i rekreacyjnego. Właściwie nie sposób wyobrazić sobie obecnie nurkowania bez jacketu. Jest niezbędnym elementem również w przypadku najmłodszych pasjonatów nurkowania. Co warto wiedzieć o kamizelkach do nurkowania i jaki jacket nurkowy dla dziecka będzie odpowiednią propozycją? 

Jacket Zeagle Ranger Junior 

Jacket Zeagle Ranger Junior to niebywale dobra kamizelka do nurkowania, która powstała z myślą o młodych miłośnikach eksplorowania podwodnego świata. Została skonstruowana z najwyższej jakości materiałów oraz z największą dbałością o najdrobniejsze detale. Nic dziwnego w tym, że cieszy się tak samo dużym uznaniem, co swój pierwowzór, który powstał z myślą o dorosłych. Producent zadbał o najdrobniejsze detale, dzięki czemu mamy do dyspozycji produkt, który pochodzi z absolutnie najwyższej póki. Tym razem mamy do czynienia z kamizelką, która została wyposażona w innowacyjny system PFS, który umożliwia idealne dopasowanie do sylwetki danego użytkownika. Trzeba bowiem mieć świadomość, że w podwodnym świecie każdy detal ma znaczenie. Idealnie dobrane wyposażenie odgrywa kluczową rolę dla komfortu nurka i poziomu bezpieczeństwa. Ten genialny jacket dla dziecka umożliwia stopniową wymianę wszelkich modułów, co z kolei sprawia, że bez najmniejszych problemów będziemy mogli z czasem wymieniać poszczególne elementy. To niezwykle ważna informacja dla rodziców, którzy obawiają się większej jednorazowej inwestycji dla małego dziecka, które przecież wciąż rośnie. Z Jackey Zeagle Ranger Junior nie musimy przejmować się tym, że ciało dziecka bezustannie się zmienia. Wystarczy jedynie w razie konieczności wymienić drobne elementy. 

Dlaczego Jacket Zeagle Ranger Junior to dobry wybór? 

Jacket do nurkowania to element wyposażenia, którego dopasowanie jest niebywałe ważne. Źle dopasowana kamizelka może stać się źródłem nieprzyjemnych komplikacji, a przede wszystkim ogromnego dyskomfortu. A trzeba pamiętać, że jakiekolwiek niewygody na głębokościach są najmniej pożądanym zjawiskiem. Źle dopasowany jacket junior może skutecznie zniechęcić dziecko do dalszego eksplorowania. Warto zatem sięgnąć po produkt z najwyższej półki i zapewnić maluchowi komfort od samego początku. Niezaprzeczalną zaletą modelu Jacket Zeagle Ranger Junior jest fakt, że niemal wszystkie elementy posiadają systemy regulacyjne. Nie trzeba wobec tego przejmować się tym, że zakup okaże się wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Bez względu na sylwetkę dziecka, możemy mieć pewność, że produkt ostatecznie idealnie dopasuje się do kształtu ciała, gwarantując stuprocentową wygodę podczas poruszania się pod wodą. Jacket w takim wydaniu posiada wytrzymały regulowany pas piersiowy, regulowane sekcje na wysokości talii oraz system indywidualnego dopasowania do sylwetki młodego nurka. Co więcej, jest skonstruowany z niebywale wytrzymałego i solidnego nylonu denier 1050. 

Jacket do nurkowania dla dzieckapowinien odznaczać się ergonomiczną konstrukcją, która zapewni mu maksymalny poziom komfortu. Samo nurkowanie jest sportem wymagającym. Dodać do tego należy cały ekwipunek i kilogramy sprzętu, który gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Na każdym etapie wybierania wyposażenia trzeba kierować się indywidualnymi preferencjami oraz wygodą dziecka. Doskonale dopasowana kamizelka będzie w stanie pełnić swoją funkcję bez zarzutu. Dla malucha oznacza to, że będzie mógł bez najmniejszych komplikacji eksplorować podwodny świat na własną rękę.