Kleje

Kleje

Filtry aktywne

 • Klej Aquasure do neoprenu 7g

  Klej Aquasure do neoprenu 28g

  31,00 zł

  Uretanowe kleje to najlepsze rozwiązanie, aby uzyskać maksymalną trwałość naprawy. 

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
 • Klej "Aquasure" do neoprenu 7g

  Klej Aquasure do neoprenu 2x7g

  47,00 zł

  Uretanowe kleje to najlepsze rozwiązanie, aby uzyskać maksymalną trwałość naprawy. 

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
 • Klej do neoprenu "Black Witch" 28g

  Klej do neoprenu "Black...

  27,00 zł

  Środki, takie jak Black Witch™, zostały opracowane w celu szybkiego zespalania uszkodzonych części odzieży nurkowej.

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
Pokaż wszystkie produkty

Kleje 

Odzież neoprenowa to podstawowy element wyposażenia zarówno w przypadku doświadczonych nurków, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z podwodnym światem. Nie ulega żadnym wątpliwościom, że bez odpowiedniej pianki nurkowanie na dużych głębokościach byłoby wprost niemożliwe. To właśnie odpowiednia odzież zapewnia organizmowi ochronę przed chłodem i tym samym zabezpiecza przed groźnym dla zdrowia wychłodzeniem. Pianka neoprenowa pełni funkcję dodatkowej warstwy skóry, która chroni ciało również przed podrażnieniami. Eksplorowanie malowniczych podwodnych jaskiń, choć nie tylko, wiąże się z możliwością natknięcia się na ostre krawędzie, a pianka w pewnym stopniu stanowi warstwę buforową. Każdy doświadczony nurek doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że do takich sytuacji prędzej czy później dojdzie. Warto zatem zainwestować w porządny klej dla nurka, dzięki któremu szybka naprawa odzieży stanie się bułką z masłem. Co warto wiedzieć? 

W jakich sytuacjach przydadzą się kleje dla nurków? 

Nurkowanie z nieszczelną pianką neoprenową czy uszkodzonymi rękawicami neoprenowymi może wiązać się z dużym dyskomfortem. Uszkodzona odzież traci swoje właściwości, co w naturalny sposób będzie wpływać na nasz komfort podczas nurkowania. Właśnie dlatego podręczny klej do neoprenu powinien znajdować się w podstawowym zestawie każdego nurka. Tubka z solidnym klejem nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a może mieć w pewnych sytuacjach kluczowe znaczenie. Klej aquasure7g to niezwykle wytrzymały specyfik, dzięki któremu będziemy mogli w razie konieczności szybko i trwale naprawić neoprenowy skafander, spodnie neoprenowe do uprawiania innych wodnych sportów czy rękawice neoprenowe. Klej w takiej wersji odznacza się bardzo dużą wytrzymałością. Powstał z myślą o odzieży dla nurków, a zatem nie trzeba obawiać się, że słodka czy słona woda w jakikolwiek sposób mu zaszkodzą. Produkt odznacza się również wielką wydajnością. Do naprawienia newralgicznych miejsc wystarczy zaledwie cieniutka warstwa kleju, który w ciągu nocy upora się z problemem. Osoby, które mają nieco mniej czasu na naprawę usterek mogą skorzystać z COTOL-240 CLEANER & CURE ACCELERATOR, który przyspiesza działanie kleju. Z pomocą tego specyfiku neoprenowa odzież będzie gotowa do ponownego użytku już dwie godziny po nałożeniu kleju. 

Jaki klej wybrać? 

Klej uretanowy cieszy się w branży największym uznaniem. Cieszy się opinią najlepszego specyfiku pod względem trwałości naprawy. W grę wchodzi wobec tego klej do odzieży nurkowej, który nie pozbywa się problemu "na chwilę", pomaga zamiast tego uporać się z nim na stałe. Do wielkie udogodnienie dla nurków, którzy korzystają ze swojej odzieży bezustannie i przez to zwiększają prawdopodobieństwo zniszczenia swojej pianki. Posiadając odpowiedni klej do skafandra nie trzeba będzie obawiać się, że po każdej podwodnej przygodzie zakup nowej pianki będzie koniecznością. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na fantastyczny klej do zespolenia uszkodzonej części odzieży nurkowej Black Witch. Jest to specyfik powstały z myślą o bardzo sprawnym i niezmiernie szybkim naprawianiu odzieży, która uległa uszkodzeniom. Odznacza się ogromną wytrzymałością na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Co więcej, naprawa z pomocą tego specyfiku trwa od trzydziestu do sześćdziesięciu minut maksymalnie. Preparat został opracowany w taki sposób, aby szybko zespalać uszkodzone warstwy neoprenu, tworząc nieprzemakalną i elastyczną warstwę na materiale. 

Czy klej do odzieży nurkowej przeznaczony jest tylko dla nurków? 

Takie myślenie jest błędne. Należy bowiem pamiętać, że z odzieży neoprenowej korzystają również pasjonaci kitesurfingu czy pasjonaci pływania w dużych akwenach. I w takich dyscyplinach nie trudno o uszkodzenie pianki neoprenowej. Klej do odzieży do nurkowania można z powodzeniem stosować zatem również w przypadku pasjonatów innych sportów wodnych. Dzięki niemu z łatwością naprawimy zarówno drobne uszkodzenia, jak i nieco większy problem, który mógłby negatywnie wpłynąć na komfort podczas oddawania się swojej pasji.