Anti Fog

Anti Fog

Filtry aktywne

 • Anty fog "Sea Drops" w płynie 37ml

  Anty fog "Sea Drops" w...

  30,00 zł

  Preparat czyszczący i zapobiegający zaparowywaniu szkieł np. maski nurkowej.

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
 • Anty fog "Sea Gold" w żelu 37ml

  Anty fog "Sea Gold" w żelu...

  33,00 zł

  Skoncentrowany, przezroczysty żel zapobiegający parowaniu szkieł.

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
 • Anty fog "Sea Quick" spray 60ml

  Anty fog spray 60ml

  39,00 zł

  Spray długotrwale zabezpieczający przed zaparowywaniem.

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
 • Płyn czyszczący do maski "Sea Buff" 37ml

  Płyn czyszczący do maski...

  35,00 zł

  Wygodny w użyciu płyn do oczyszczania nowych, parujących masek nurkowych.

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
 • Anty fog "Sea Drops" w płynie, ze szczoteczką 60ml

  Anty fog "Sea Drops" w...

  36,00 zł

  Preparat czyszczący i zapobiegający zaparowywaniu szkieł np. maski nurkowej.

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
Pokaż wszystkie produkty

AntiFog

Nurkowanie to zajęcie wymagające odpowiedniego przygotowania oraz podstawowej wiedzy. W błędzie są jednak osoby, które optymistycznie zakładają, iż inwestycja w pianki neoprenowe, butle i oświetlenie to wystarczający zestaw na początek. Możliwość delektowania się w pełni podwodnym światem zawdzięczamy również preparatem anti-fog, które w doskonały sposób oczyszczają maskę nurkową i tym samym zapewniają znakomitą widoczność. Anti-fog sea drops to specyfik doceniany wśród doświadczonych nurków, którzy przywiązują wagę do wszystkich aspektów. Nie ma przecież nic gorszego niż precyzyjnie zaplanowana podwodna przygoda i dyskomfort spowodowany słabą widocznością. Dostępne preparaty gwarantują maksymalny poziom komfortu oraz pewność, że nic nie zakłóci podziwianie pięknych podwodnych terenów. Na jaki płyn czyszczący do maski nurkowej warto zwrócić uwagę? 

Co wybrać? 

Na rynku dostępne są rozmaite preparaty dla nurków. Warto jednak decydować się przede wszystkim na marki, które w tej branży zdążyły już zapracować na szerokie uznanie oraz zaufanie klientów. Mamy w tej materii dosyć obszerny wybór, aczkolwiek warto zwrócić uwagę na anti-fog sea gold, który słusznie uznawany jest za jeden z najlepszych specyfików do czyszczarnia masek nurkowych. Mamy w tym wypadku do czynienia z preparatem o konsystencji wygodnego w aplikacji żelu. Preparat doskonale się nakłada i przede wszystkim pozwala w dosyć szybki sposób uporać się z dokuczliwymi zabrudzeniami. Takowe zabrudzenia są czymś absolutnie naturalnym. Warto jednak pamiętać, że tylko dobrej jakości płyn do czyszczenia maski nurkowej będzie w stanie uporać się z warstwą zanieczyszczeń w sposób niezagrażający powierzchni maski. Tego rodzaju specyfiki powstają z doskonale skomponowanych mieszanek konkretnych substancji, które zostały odpowiednio przetestowane pod wieloma kątami. Decydując się na taki produkt, decydujemy się wysoki poziom komfortu podczas nurkowania. 

Jak poradzić sobie z zaparowaną maską? 

Zaparowana maska to zmora każdego nurka. Maski pokryte parą skutecznie niszczą radość z eksplorowania podwodnego świata. I w tym przypadku warto zatem skorzystać z dobrodziejstw oferowanych przez najlepszych producentów akcesoriów przeznaczonych zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących nurków. Płyn zapobiegający parowaniu szkieł maski nurkowej nakładany jest bezpośrednio na szkła maski. Nie trzeba się obawiać, że w jakikolwiek sposób wpłynie na materiał. Jest całkowicie bezpieczny. Tego rodzaju preparat przeciw zaparowaniu maski nurkowej po zaaplikowaniu wytwarza niewidoczną warstwę ochronną, która uniemożliwia kropelkom wody osadzanie się na powierzchni maski i tym samym zapobiega powstawaniu pary. Tego rodzaju preparaty są wielkim udogodnieniem przede wszystkim dla osób nurkujących w zimnych akwenach i na dużych głębokościach. Dostępny środek przeciw parowaniu maski nurkowej odznacza się zachwycającą wydajnością. Nie zajmuje również zbyt wiele miejsca, więc bez problemu umieścimy go w torbie z resztą niezbędnych akcesoriów. 

Jak dbać o własną maskę? 

Maska to jeden z najważniejszych elementów nurkowych. Zabezpiecza twarz i oczy przed wszelkimi podrażnieniami i umożliwia przebywanie pod wodą w mniej sprzyjających warunkach. Również w podwodnym świecie można natknąć się na pył i drobne elementy, które mogłyby nam zaszkodzić. Dobrze dopasowana maska jest sprzymierzeńcem, dzięki któremu możemy czuć się pod tym względem bezpiecznie. Jest również elementem o który trzeba dbać bezustannie. Każde użytkowanie wiąże się z koniecznością dokładnego umycia maski i osuszenia. Preparat czyszczący do maski nurkowej to niezawodny sposób na zadbanie o kwestie higieniczne. Zadaniem każdego nurka jest systematyczne pozbywanie się brudu z maski, czego można dokonać z pomocą dedykowanych preparatów. Oferowany preparat do czyszczenia maski nurkowej to wydajny specyfik, dzięki któremu bez problemu pozbędziemy się wszelkich szkodliwych zanieczyszczeń z maski. Dzięki systematycznemu czyszczeniu maska posłuży nam bardzo długo.