Inne

Inne

Filtry aktywne

 • Talk 100g

  Talk 100g

  33,00 zł

  Ułatwia ubieranie zarówno mokrych jak i suchych pianek oraz zabezpiecza przed otarciami. 

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
 • Zestaw naprawczy do neoprenu "Iron Mend"

  Zestaw naprawczy do...

  53,00 zł

  Łaty do tkanin z neoprenu. 

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
 • Węgiel aktywny 300GR do filtra osobistego

  Węgiel aktywny 300 gr do...

  61,00 zł

  Węgiel aktywny 300GR do filtra osobistego.

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
 • Rozpuszczalnik Tribolube KO2 - 220 ml

  Rozpuszczalnik Tribolube...

  434,00 zł

  Rozpuszczalnik Tribolube KO2, z przeznaczeniem do prac z użyciem tlenu.

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
 • Płyn czyszcz/konserw. "Zip Care" do zamków 60ml

  Płyn czyszcz/konserw do...

  32,00 zł

  Preparat czyszczący i zabezpieczający zamki błyskawiczne. 

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
Pokaż wszystkie produkty

Inne 

Każdy kto ma za sobą doświadczenie wkładania suchego skafandra lub innego rodzaju odzieży przeznaczonej do uprawiania sportów wodnych i nurkowania wie doskonale, że to zadanie może przerosnąć nawet najbardziej doświadczonych. Talk dla nurka to bez wątpienia produkt o którym warto pamiętać, przymierzając się do wielkiej przygody związanej z podwodnym światem. Ten niepozorny produkt bywa zbawienny i z pewnością ułatwia samą kwestię wkładania skafandra. Co warto o nim wiedzieć i jaki właściwie talk będzie najlepszym rozwiązaniem? 

Jaki talk wybrać? 

Talk to produkt ułatwiający wkładanie suchych skafandrów z manszetami i kryzą lateksową. Warto jednak dodać, że talki tego typu zabezpieczają także skórę przed dokuczliwymi otarciami. Talk odznacza się również właściwościami konserwującymi. Doskonale chroni produkty, które są wyposażone w elementy lateksowe i gumowe. Zapobiega również lepkości, co znacząco wpłynie na komfort podczas ubierania stroju nurkowego. 

Zestawy naprawcze 

Każdy nurek doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nawet najlepsza pianka neoprenowa nie jest skonstruowana z materiału, którego nie można zniszczyć. Czasami wystarczy przeoczenie jednej wystającej krawędzi i już pojawia się dziura, która może wpływać na właściwości całego stroju. Zestaw naprawczy do neoprenu to wyjątkowo dobra propozycja dla osób, które pragną zabezpieczyć się przed wszystkimi ewentualnościami. Mamy w tym przypadku do czynienia ze specjalnymi łatami do neoprenu, dzięki którym w sposób sprawny i ekspresowy będziemy mogli pozbyć się usterek z pianki neoprenowej. Nanoszenie łat odbywa się za pomocą żelazka, a całe przedsięwzięcie trwa zaledwie kilka sekund. Same łaty są skonstruowane z rozciągliwego materiału. Nie kruszeją pod wpływem niskich i wysokich temperatur i doskonale radzą sobie zarówno w słonych, jak i słodkich wodach. 

Aktywny węgiel 

Węgiel aktywny do filtra dla nurka to zdecydowanie produkt, który warto i należy wziąć pod uwagę. Tego rodzaju węgiel doceniany jest również przez producentów osobistych filtrów do ładowania butli, dzięki czemu nawadnianie się przebiega w iście zdrowej atmosferze, a organizm otrzymuje jedynie niezbędne minerały. Węgiel aktywny powoduje, że czynnik oddechowy oczyszcza się zanim na dobre trafi do butli. Szacuje się, że powinien być wymieniany tak często jak zaleca producent.

Płyn do konserwacji zamków nurkowych

Producenci pianek neoprenowych bardzo dbają o to, by nowoczesne skafandry były wyposażone w jak najmniejszą ilość odstających elementów. Pianki mają idealnie dopasowywać się do kształtu sylwetki i stanowić poniekąd kolejną warstwę skóry. Nie da się jednak uniknąć zamków błyskawicznych, które są zdaje się najszybszym i najwygodniejszym  sposobem na zapięcie skafandra. I w tym przypadku koniecznością jest regularna pielęgnacja i konserwacja takowych elementów. Płyn do konserwacji zamków nurkowych amerykańskiej marki Gear Iad to niezawodny środek, dzięki któremu znacząco przedłużymy żywotność zamków. Doskonale chronią przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, ale również rewelacyjnie czyszczą. Dzięki nim niewielkie drobinki, które unoszą się w wodnych zbiornikach przestaną być jakąkolwiek przeszkodą i źródłem większych problemów. Płyn do czyszczenia zamków nurkowych to produkt, który powinien znajdować się w podstawowym zestawie wyposażenia każdej osoby przymierzającej się do eksplorowania podwodnego świata. 

 skafandra. I w tym przypadku koniecznością jest regularna pielęgnacja i konserwacja takowych elementów. Płyn do konserwacji zamków nurkowych amerykańskiej marki Gear Iad to niezawodny środek, dzięki któremu znacząco przedłużymy żywotność zamków. Doskonale chronią przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, ale również rewelacyjnie czyszczą. Dzięki nim niewielkie drobinki, które unoszą się w wodnych zbiornikach przestaną być jakąkolwiek przeszkodą i źródłem większych problemów. Płyn do czyszczenia zamków nurkowych to produkt, który powinien znajdować się w podstawowym zestawie wyposażenia każdej osoby przymierzającej się do eksplorowania podwodnego świata.