Szampony

Szampony

Filtry aktywne

 • Płyn "Mirazyme" 15ml

  Eliminator zapachów do...

  14,00 zł

  Odświeżacz w płynie, likwiduje nieprzyjemny zapach odzieży nurkowej - zwłaszcza neoprenowych pianek.

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
 • Eliminator zapachów 250ml

  Eliminator zapachów 250ml

  62,00 zł

  Odświeżacz w płynie, likwiduje nieprzyjemny zapach odzieży nurkowej - zwłaszcza neoprenowych pianek.

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
 • Szampon do akcesoriów z neoprenu

  Szampon do neoprenu

  42,00 zł

  Szampon do kombinezonów neoprenowych mokrych i suchych.

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
Pokaż wszystkie produkty

Szampony

Utrzymanie w czystości sprzętu nurkowego to jedno z najważniejszych zadań każdej osoby, która w jakiś sposób związana jest z nurkowaniem. Nie ulega żadnym wątpliwościom, że tego rodzaju wyposażenie, które bezustannie ma styczność z wodą wymaga odpowiedniej konserwacji. Nie inaczej jest w przypadku odzieży neoprenowej, która poza stycznością z wodą, bezustannie styka się z naszym ciałem. Szampon do kombinezonu neoprenowego to zdecydowanie dobry i niezawodny pomysł, dzięki któremu nawet przy częstym użytkowaniu będzie można cieszyć się najwyższym poziomem komfortu oraz nienaganną czystością. Szampony tego typu pomagają zachować bardzo ważną świeżość i jednocześnie usunąć gromadzące się siłą rzeczy bakterie. Bardzo dużym uznaniem cieszy się również eliminator zapachu neoprenowych pianek, który skutecznie usuwa nieprzyjemną woń, zapewniając tym samym najwyższy poziom komfortu podczas oddawania się swojej pasji. Co warto wiedzieć o szamponach i eliminatorach? Jaki szampon spełni nasze oczekiwania? 

Szampon - na jaki się zdecydować? 

I w tej materii producenci akcesoriów powstających z myślą o pasjonatach nurkowania nie próżnują. Spectrum możliwości jest obszerne, ale obszerny jest również rozstrzał cenowy. Wiele zależy od wyboru producenta, choć zdecydowanie odradza się kupowania specyfików o najniższej cenie. Niestety niska cena na ogół w takich przypadkach oznacza bezwzględnie niską jakość danego preparatu. Warto zwrócić uwagę na szampon do neoprenu amerykańskiej marki Gear Aid, która od lat zajmuje się wprowadzaniem na rynek najwyższej jakości specyfików do naprawy, konserwacji oraz czyszczenia sprzętu sportowego. Mamy w tym wypadku do czynienia ze specyfikiem w spray'u. Ten szampon do neoprenowych pianek odznacza się ogromną wydajnością. Jest przeznaczony do stosowania zarówno na piankach neoprenowych mokrych, jak i suchych. Warto jednak dodać, że doskonale sprawdza się również w przypadku utrzymywania w czystości kapturów, rękawiczek oraz butów. Doświadczeni nurkowie doskonale wiedzą, że po każdej podwodnej przygodzie pianki neoprenowe przenikają dosyć nieprzyjemnym zapachem. Odświeżacz w płynie do neoprenu w takim wydaniu pozwoli w bardzo sprawny sposób uporać się z tym problemem. Należy również dodać, że jest to specyfik w pełni bezpieczny dla ludzkiej skóry. Jest hipoalergiczny, więc nawet osoby borykające się z alergiami nie muszą obawiać się żadnych efektów ubocznych. 

Eliminatory zapachów. Dlaczego warto? 

Eliminator zapachów do odzieży nurkowej to specyfik, którego zadaniem jest neutralizowanie nieprzyjemnej woni. Nie ma co ukrywać, że po każdym użytkowaniu pianka nasączona jest mieszanką zapachów pochodzących z konkretnego akwenu wodnego oraz ludzkiego potu. Taka mieszanka z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych, podobnie jak gromadzące się w strukturze pianki bakterie. Właśnie dlatego higiena jest tak ważna. Odświeżacza w płynie do odzieży nurkowej może przybierać różne formy. Doświadczeni nurkowie bardzo cenią sobie eliminatory w postaci spray'u. Są niebywale wygodne w aplikacji i jednocześnie bardzo wydajne. Z całą pewnością i w tym przypadku warto wziąć pod uwagę propozycję od Gear Aid. Ta amerykańska marka w ciągu lat zdążyła zapracować sobie na szacunek klientów i ogromne zaufanie. Preparat w spray'u wystarczy na długi czas, ponieważ już niewielka warstwa cieczy wystarczy, by pozbyć się przykrych zapachów i zalegających na odzieży neoprenowej bakterii. 

Odświeżacz neoprenowych pianekto podstawa wyposażenia każdego nurka, który pragnie przez długi czas cieszyć się niezawodnym sprzętem. Warto zwrócić również uwagę na specyfiki w saszetkach, które dodaje się do prania. To bardzo wygodny sposób na oczyszczanie odzieży neoprenowej. Osoby zastanawiające się nad częstotliwością stosowania eliminatorów i szamponów do neoprenu powinny wiedzieć, że czyszczenie powinno odbywać się po każdej podwodnej przygodzie. Tylko w ten sposób będziemy mieli pewność, że nasza odzież neoprenowa nie stanie się wylęgarnią bakterii i źródłem bardzo nieprzyjemnej woni.