Fajka rurka Atomic SV2 Flex

Nowy

Fajki Atomic Aquatics SV zostały zaprojektowane tak, aby w łatwy sposób odprowadzały wodę oraz dostarczały użytkownikowi maksymalną ilość powietrza. 

GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 15 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
Kolor: fioletowy
315,00 zł
Brutto
Ilość

  Bezpieczne płatności

Korzystamy z bezpiecznych systemów płatności. Twoje dane są chronione.

  Darmowa dostawa od 300 zł

Dla wszystkich zamówień z przedpłatą od 300 zł darmowa dostawa!

  14 dni na zwrot

Kupuj i przetestuj w domu. Produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny.

 

Przed zakupem zapytaj o dostępność

Specyfikacja produktu:

Podwójny, silikonowy ustnik zapobiega zaciskaniu zębów, dzięki czemu nie ogranicza przepływu powietrza. SV2 Flex to wysokiej jakości produkt, zaprojektowany specjalnie z myślą dla ludzi, którzy cenią sobie komfort i wygodę. Fajka SV2 Flex z serii SV posiada zawór nadmiarowy  w dolnej części. Inżynierowie zaprojektowali ją tak, aby przez specjalny  wierzchołek umożliwić maksymalny przepływ powietrza, co daje ogromny komfort w trakcie nurkowania. SV2 to optymalny wybór na trudne warunki, ale również na niespodziewane, ciężkie sytuacje w trakcie nurkowań.  Nawet w ciężkich warunkach, specjalnie skonstruowany wierzchołek fajki umożliwia przepływ powietrza co utrzymuje ją suchą od wewnątrz. Dzięki czemu jakakolwiek woda znajdująca się w fajce  jest w łatwy sposób usuwana poprzez lekki wydmuch powietrza. 

W dolnej części fajki SV jest zamontowana druga, krótka rurka z jednokierunkowym zaworkiem. Teraz jak nigdy dotąd usuwanie wody z fajki jest łatwe, a zastosowanie patentu drugiej, wewnętrznej rurki z zaworem pozwala na komfortowe oddychanie i w jak największym stopniu wyeliminowanie zakrztuszenia się wodą. Wszystko to dzięki temu, że:

  • Woda omija całkowicie ustnik.

  • Wewnętrzna rurka z małym zaworem jednokierunkowym.

  • Mały zawór wylotowy zaprojektowany tak, aby w łatwy sposób usunąć wodę.

  • Duży zawór wylotowy szybko i skutecznie bez dużego wysiłku usuwa wodę z całej fajki.

Wbudowany wewnętrzny system samoodpływowy bez wysiłku odprowadzający wodę. Specjalnie zaprojektowany silikonowy ustnik zapobiega zbyt mocnemu zaciskaniu zębów, które mogłyby ograniczyć przepływ powietrza. Obrotowa głowica w dolnej części obraca się razem z ustnikiem- dzięki czemu możemy ustawić ustnik w celu  uzyskania jak największego komfortu. 

W celu wygodnego ustawienia fajki na potrzeby każdego nurka poza obrotową głowicą i regulacją wysokości zaprojektowaliśmy również uchwyt do maski dzięki, któremu w łatwy sposób możemy zapiąć lub odpiąć fajkę od maski.

06-0231-00

Arkusz danych

Producent
Atomic
Dostępność
Zapytaj o dostępność
Nowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: