Zgodnie z Art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. konsument może w ciągu 14 dni od otrzymania towaru odstąpić od umowy, bez podania przyczyny. W tym celu należy złożyć pisemne oświadczenie i na własny koszt zwrócić towar. Należy pamiętać iż towar nie może nosić śladów użytkowania, musi posiadać oryginalne niezniszczone pudełko i przede wszystkim dowód zakupu wraz z pisemnym oświadczeniem. Do przesyłki należy włożyć wszystko co znajdowało się wewnątrz łącznie z gratisami.

Formularz zwrotu - do pobrania.

Kupujący zwracający towar nie z winy sprzedającego ponosi koszt przesyłek w obie strony. W przypadku zwrotu towaru z darmową wysyłką, zwrot należności zostanie pomniejszony o koszty wysyłki do Kupującego zgodnie z cennikim wysyłek sklepu nurkowy.com.pl.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń powstałych podczas transportu będą rozpatrywane w przypadku załączenia protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności kuriera.

PROSIMY O SPRAWDZANIE STANU I ZAWARTOŚCI PRZESYŁKI W OBECNOŚCI KURIERA.

Pieniądze zostaną zwrócone do 14 dni roboczych od daty otrzymania towaru oraz danych do przelewu, kwota zwrócona będzie pomniejszona o koszty przesyłki zgodne z obowiązującym cennikiem Kuriera wykonującego usługę. Prosimy nie wysyłać przesyłek za pobraniem, takie paczki nie zostaną odebrane przez naszą firmę, zwrot zostanie uznany za niewniesiony.

NIEPRZEKRACZALNY TERMIN ZWROTU TO 14 DNI OD DATY OTRZYMANIA TOWARU.

ADRES DO ZWROTU TOWARU:

Centrum Nurkowe Nurtech

Al. Jerozolimskie 121/123

02-017 Warszawa

tel. 606776987