Producenci

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Pianki neoprenowe - Skafandry neoprenowe

Oferujemy szeroki wybór skafandrów nurkowych, pianek do nurkowania, pianek neoprenowych, skafandrów neoprenowych, pianek na zimne wody, pianki na ciepłe wody, skafander neoprenowy do sportów wodnych. Wybierz piankę idealną do Twojego nurkowania.

Pianki neoprenowe - Skafandry neoprenowe Jest 155 produktów.

Podkategorie

 • Pianki neoprenowe...

  Oferujemy szeroki wybór skafandrów nurkowych dla Pań. Skafander neoprenowy na ciepłe wody, pianka nurkowa na zimne wody, skafander do sportów wodnych. Pianka neoprenowa z długimi rękawami, pianka neoprenowa z długimi nogawkami.

 • Pianki neoprenowe...

  Oferujemy szeroki wybór skafandrów nurkowych dla Panów. Skafander neoprenowy na ciepłe wody, pianka nurkowa na zimne wody, skafander do sportów wodnych. Pianka neoprenowa z długimi rękawami, pianka neoprenowa z długimi nogawkami.

 • Pianki neoprenowe...

  Docieplenie do pianki neoprenowej, docieplenie z krótkimi rękawami i nogawkami. Krótka pianka do nurkowania w ciepłych wodach, pianka do snorkelingu, pianka na basen, pianka do sportów wodnych.

 • Pianki neoprenowe...

  Docieplenie do pianki neoprenowej, docieplenie z krótkimi rękawami i nogawkami. Krótka pianka do nurkowania w ciepłych wodach, pianka do snorkelingu, pianka na basen, pianka do sportów wodnych.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 155 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 155 elementów

Skafandry mokre - pianki

Oferujemy szeroki wybór skafandrów nurkowych. W niniejszej kategorii znajdziecie Państwo naszą ofertę skafandrów mokrych przeznaczonych do nurkowania na wody ciepłe. W oddzielnej kategorii prezentujemy skafandry suche przystosowane do nurkowania w wodach zimnych.

Produkty jakie znajdziesz w naszym sklepie to pianki do nurkowania, pianki neoprenowe, pianki na zimne wody, pianki na ciepłe wody, pianki dedykowane do uprawiania sportów wodnych oraz wiele więcej. Sprawdź naszą ofertę i wybierz piankę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Pianka do nurkowania

Jeśli planujesz trening pływacki, uprawianie sportów wodnych lub nurkowanie, które wymaga spędzenia dłuższego czasu w wodzie, to rekomendowane jest zapewnienie organizmowi komfortu termicznego, który zazwyczaj zapewnia mokry skafander do nurkowania potocznie zwany pianką. Pianka do nurkowania skutecznie chroni przed zimnem i znacząco podnosi komfort podczas długotrwałego przebywania w wodzie.

Mokra pianka neoprenowa

Mokra pianka neoprenowa jest wykonana z neoprenu, oznacza to, że podczas korzystania z takiej ochrony ciało nurka opływa woda. Nie oznacza to jednak, że pianka nie grzeje. Wprost przeciwnie – dobrze dopasowana pianka potrafi skutecznie podnieść komfort termiczny podczas nurkowania oraz uprawiania wszelkich innych sportów wodnych. Na skuteczność działania pianki duży wpływ ma jej grubość. Najcieńsze pianki mają grubość zaledwie 2-3 milimetrów, są to egzemplarze przeznaczone do ciepłych zbiorników wodnych, których temperatura przekracza 25 stopni Celsjusza. Natomiast w przypadku pływania w chłodniejszych wodach lepiej postawić na piankę mającą co najmniej 5-7mm. O tym jaka jest grubość pianki i jakimi właściwościami termicznymi się charakteryzuje można przeczytać w opisie każdej oferowanej przez nasz sklep pianki. Warto zwrócić uwagę, że dostępne są pianki dedykowane dla kobiet oraz modele dedykowane dla mężczyzn.