Lista produktów według marki SUUNTO

Firma Suunto została założona w roku 1936 przez sportowca i zarazem wynalazcę Tuomasa Vohlonena, rozpoczyna produkcje opatentowanych kompasów wypełnionych płynem.

Firma Suunto została założona w roku 1936 przez sportowca i zarazem wynalazcę Tuomasa Vohlonena, rozpoczyna produkcje opatentowanych kompasów wypełnionych płynem.

W 1965 powstaje pierwszy kompas do nurkowania firmy Suunto, SK-4, Jacques Cousteau podczas swych nurkowań nie rozstawał się z nim. W roku 1987 Suunto tworzy komputer do nurkowania SME, całkowicie zmieniający świat nurkowy poprzez podawanie bezpiecznego czasu nurkowania oraz wymaganego czasu dekompresji w tym komputerze.

Dziesięć lat później na rynek trafia Suunto Spyder — pierwsze na świecie urządzenie o rozmiarach zegarka, łączące w sobie zalety najlepszych komputerów do nurkowania wielopoziomowego z wysokiej jakości zegarkiem do nurkowania.

Po kolejnych ośmiu latach Suunto wprowadza kolejny rewolucyjny produkt komputer do nurkowania Suunto D9, pierwsze na świecie urządzenie do nurkowania typu all-in-one z wbudowanym cyfrowym kompasem. W tym samym czasie zostaje wypuszczonyt6 — pierwsze na świecie urządzenie do pomiaru tętna, dokładnie mierzące EPOC.

Pojawia się Suunto X9, wszechstronne urządzenie do użytku na wolnym powietrzu, przeznaczone dla wszystkich entuzjastów sportu, oraz najmniejszy na świecie nadgarstkowy odbiornik GPS.

Od zawsze Suunto jest prekursorem nowości, firmą zapewniającą sprzęt najwyższej klasy, zaawansowany technologiczne, a przede wszystkim niezawodny. Do tej pory najpopularniejszymi na świecie, uważanymi za najlepsze są kompasy SK-7, komputery Suunto są najczęściej wybieranymi komputerami na świecie.

Istnieje 39 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 39 elementów