Sprzęt nurkowy

Producenci

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Sprzęt nurkowy Jest 2601 produktów.

Podkategorie

 • SUPER OKAZJE
 • Producent
 • Akcesoria nurkowe

  W tym dziale znajdą Państwo najpopularniejsze akcesoria nurkowe: boje deco, boje dekompresyjne, bojki do nurkowania, boje markery dla nurków, boje otwarte, boje zamknięte, boje z kaczym dziobem, boje pomarańczowe, boje żółte, szpulki, kołowrotki plastikowe, kołowrotki aluminiowe, tabliczki do pisania pod wodą, tabliczki na rękę, narzędzia.

 • Akcesoria pływackie

  Czepki, okulary, ręczniki, klapki, noski, paletki pływackie, silikonowe stopery do uszu. Wybierz dla siebie i kupuj online.

 • Akcesoria neoprenowe

  W tym dziale znajdują się akcesoria neoprenowe: buty neoprenowe, buty do nurkowania, kamizelki, kamizelki z kapturem, kaptury neoprenowe do pianek i do suchych skafandrów, skarpety neoprenowe docieplające stopę, rękawiczki do nurkowania, rękawice suche.

 • Akcesoria metalowe

  Metalowe akcesoria do nurkowania. W tym dziale znajdą Państwo akcesoria wykonane ze stali i aluminium: adaptery nurkowe, karabinki, redukcje i przejściówki oraz balast nurkowy w formie kafli lub woreczków z ołowianymi kuleczkami.

 • Akcesoria serwisowe

  Jak każdy sprzęt, również sprzęt nurkowy wymaga dbałości, serwisów oraz wymiany części, które ulegają zużyciu. Ten dział przeznaczony jest głównie dla serwisów zajmujących się serwisowaniem sprzętu do nurkowania. 

 • Automaty oddechowe

  W tym dziale znajdą Państwo Automat Oddechowy najlepszych firmy nurkowych dostępnych na naszym rynku: APEKS, MARES, CRESSI, SCUBATECH, TECLINE, AQUALUNG. Szeroki wybór w niskich cenach. Najlepsze marki automatów oddechowych.

 • Balast

  Balast nurkowy, kafle, ołów powlekany, woreczki śrutowe, balast do twina oraz wiele innych opcji obciążenia dla nurka oraz kieszonki do jego zamocowania.

 • Butle i zawory

  W tym dziale znajdziesz wszelkiego typu i rozmiaru butle nurkowe. Butle aluminiowe, butle stalowe, butle pony, stage, butle do argonu, twinset. Poza butlami zapraszamy do zapoznania się z ofertą na zawory do butli oraz niezbędnymi akcesoriami.

 • Chemia

  Preparat dedykowane dla osób zajmujących się nurkowanie, pływaniem, snorkelingiem. Antyfog do maski przeciw parowaniu, klej neoprenowy, klej aquasure, smar silikonowy, wszystko co jest niezbędne do naprawy sprzętu z neoprenu. Płyny do prania i odkażania neoprenoych butów, pianek, rękawic.

 • Dzieci

  Woda jest żywiołem, w którym dzieci czują się wyśmienicie. W tym dziale znajdziecie pianki neoprenowe dla dzieci, koszulki, pianki do pływania, pianki neoprenowe, płetwy dla dzieci, maski dla dzieci, jackety dla dzieci.

 • Freediving

  Nurkowanie bez butli czyli freediving stał się bardzo popularną dyscypliną. Sprzęt dla freediverów różni się od sprzętu dla nurków. Znadą tu Państwo płetwy do freedivingu, maski, fajki, pianki neoprenowe, komputery nurkowe, bojki powierzchniowe.

 • Foto / Video

  Nasz sklep nurkowy oferuje akcesoria do fotografii podwodnej w tym obudowy, lampy błyskowe, podwodne konwertery, lampy do filmowania, lampy do zdjęć, filtry do aparatów, obudowy do telefonów komórkowych, kamery podwodne i wszystko co się może przydać podwodnemu fotografowi.

 • Jackety i Skrzydła

  Pełna oferta sprzętu wypornościowego dla nurka rekreacyjnego i technicznego. Nasz zespół pomoże i doradzi w wyborze odpowiedniego sprzętu dla Ciebie. Skrzydło staje się coraz bardziej popularnym elementem wyposażenia nurka. Ten dział zawiera ofertę kompletnych zestawów jaki i możliwość personalizacji. Worki, płyty nurkowe, uprzęże.

 • Maski i fajki

  Maska do nurkowania jest niezbędnym elementem sprzętu nurkowegoMaska, płetwy, to w sprzęt podstawowy do nurkowania potocznie określany jako ABC.  W tym dziale znajdują się maski i fajki do nurkowania, do snorkeling, do pływania w basenie, super zestawy w bardzo korzystnych cenach. Maski dla dorosłych, maski dla dzieci, fajki dla dorosłych, fajki dla dzieci.

 • Noże

  Noże dla nurków to niezbędny element wyposażenia każdego nurka poprawiający bezpieczeństwo, warto zawsze go mieć pod ręką. Nóż ze stawi nierdzewnej, nóż tytanowy, nóż z paskami, nóż z zaczepem do cięcia sieci, nóż nożyce, nóż odporny na korozję.

 • Odzież termoaktywna

  Ocieplacz do suchego skafandra to sprzęt nurkowy niezbędny każdemu użytkownikowi. Ocieplacz przeznaczony dla nurków pływających w suchych skafandrach. Bielizna termoaktywna, ocieplacze do nurkowania, koszulki nurkowe, docieplenie, ocieplacz na zimne wody.

 • Odzież nurkowa

  Odzież nurkowa renomowanych firm: Tecline, Mola Mola, IQ, Typhoon, Mares, subgear. Koszulki do pływania, rashguard, koszulka termoaktywna, spodnie termoaktywne, skarpety dla nurków, bielizna dla nurków, koszulka dla nurka, t-shirt, czapka, czapka letnia, czapka zimowa.

 • Oświetlenie

  Latarka nurkowa pomaga pod wodą w wydobywaniu naturalnych kolorów obiektów. Latarka wodoszczelna, latarka zapasowa, latarka LED, latarka halogenowa, latarka z baterią, głowica do latarki, latarka na maskę.

 • Płetwy

  W naszym sklepie znajdziecie bardzo dużą ofertę płetw różnych producentów. Płetwy paskowe, płetwy kaloszowe, płetwy ze sprężyną, płetwy gumowe Jet, płetwy do nurkowania rekreacyjnego, płetwy do nurkowania technicznego.

 • Pojemniki i skrzynie

  Skrzynia transportowa, pozwoli w sposób bezpieczny dowieźć na miejsce cały sprzęt. Skrzynie do nurkowania, suchy pojemnik, pudełko wodoszczelne, skrzynia wodoszczelna, pojemniki do przechowywania sprzętu nurkowego.

 • Przyrządy pomiarowe

  Podczas nurkowania należy wyposażyć się w urządzenia pomiarowe ułatwiające oraz poprawiające nasze bezpieczeństwo pod wodą. Jeżeli szukasz godnego zaufania sprzętu głównego i zapasowego to jest to właściwe miejsce. Znadziesz tu komputery nurkowe, manometry, analizatory, zegarki nurkowe.

 • Pianki neoprenowe -...

  Oferujemy szeroki wybór skafandrów nurkowych, pianek do nurkowania, pianek neoprenowych, skafandrów neoprenowych, pianek na zimne wody, pianki na ciepłe wody, skafander neoprenowy do sportów wodnych. Wybierz piankę idealną do Twojego nurkowania.

 • Skafandry suche

  Najwięcej ofert w jednym miejscu. Suchy skafander do nurkowania w zimnych wodach. Suchy skafander neoprenowy, suchy skafander powłokowy, suchy skafander trilaminatowy, suchy skafander z zamkiem na plecach, z zamkiem z przodu.

 • Torby i plecaki

  Torba na sprzęt nurkowy i bagaż osobisty. torba na kółkach, lekka torba nurkowa, wytrzymała torba na sprzęt nurkowy, plecak na sprzęt nurkowy, torba na ABC, plecak siatkowy, torba na plażę, torba na basen, torba na płetwy, suchy worek.

 • Sidemount

  Konfiguracja boczna (Sidemount). Worek do sidemount, zestaw automatów do sidemount, uprząż do sidemount. Sprzęt do sidemounto Xdeep. Kieszenie trymujące, kieszeń centralna, back pad, tylna kieszeń.

 • Węże

  W tym dziale znajdziesz Węże do Automatów oddechowych LP, węże do inflatora, oraz węże HP do manometru najlepszej jakości. Posiadamy węże najlepszych firm: miflex, Apeks, Scubatech.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 2601 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 2601 elementów

to jest opis