Akcesoria Neoprenowe

Akcesoria Neoprenowe

Filtry aktywne

 • Spodnie neoprenowe Camaro...

  Spodnie neoprenowe Camaro...

  450,00 zł

  Długie spodnie wykonane z super elastycznego, 2 mm neoprenu SCS Yamamoto, doskonałe dla miłośników sportów wodnych.

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
 • Koszulka bluza neoprenowa 2...

  Koszulka bluza neoprenowa 2...

  600,00 zł

  Koszulka z długi rękawem, wykonana z super elastycznego, 2 mm neoprenu SCS Yamamoto, idealna jako docieplenie pod piankę.

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  •  14 dni na zwrot towaru.
  •  Możliwość negocjowania ceny.
  •  Darmowa dostawa od 300 zł.
Pokaż wszystkie produkty

Akcesoria neoprenowe

Koszulka naoprenowa to znany wszystkim osobom nurkującym element wyposażenia, który gwarantuje ogromny komfort nie tylko podczas nurkowania, ale również podczas uprawiania każdego innego sportu wodnego. Neopren to niezwykle wytrzymały rodzaj kauczuku syntetycznego. Odznacza się niebywałą lekkością i nieprzemakalnością, co doskonale sprawdza się podczas przebywania w wodzie. Z całą pewnością jest to ten element wyposażenia dla osób uprawiających sporty wodne, które odgrywają poniekąd główną rolę. To dzięki odzieży neoprenowej chłód wody nie doskwiera zbyt bardzo, a samo przebywanie w niej nie stanowi dla organizmu człowieka zagrożenia. 

Jakie funkcje spełniają ubrania neoprenowe? 

Ubrania neoprenowe odznaczają się właściwościami izolacyjnymi. Doskonale chronią organizm przed przemarznięciem, dzięki czemu wiążą się z ogromnym komfortem podczas przebywania w wodzie. Oferowana koszulka neoprenowa do pływania odznacza się zadziwiającą starannością wykonania. Podczas produkcji zastosowano innowacyjną technologię ślepych szwów. Koszulka tego rodzaju doskonale dopasowuje się do kształtu sylwetki, stanowiąć niejako dodatkową warstwę skóry, choć o bardzo konkretnych właściwościach. Nie trzeba obawiać się, że neopren w jakimkolwiek stopniu będzie wpływał na swobodę ruchów. Doskonałę dopasowanie powoduje, że taka warstwa neoprenu jest niemal nieodczuwalna. Bluza neoprenowa z długim rękawem pokryta jest dodatkową warstwą skonstruowaną ze stopu tytanu, która z łatwością zatrzymuje ciepło. Warto również wspomnieć, że sam materiał nie nasiąka wodą. Wystarczy taką odzieżą mocno wstrząśnąć, by ta po chwili była całkowicie sucha. Dodatkowym atutem jest również powłoka antybakteryjna i tym samym fakt, że bluza w takim wydaniu nie pochłania zapachów. Ubrania neoprenowe, nawet te odznaczające się najmniejszą grubością zwiększają wyporność i dbają o zachowanie ciepła, co dla każdej osoby uprawiającej wodne sporty jest niezwykle ważne. Stanowią również świetne zabezpieczenie przed otarciami i spotkaniem z ostrymi krawędziami. 

Jakie ubrania neoprenowe warto wziąć pod uwagę?

Spectrum ubrań neoprenowych przeznaczonych dla osób uprawiających wodne sporty jest dosyć obszerne. Przygotowując się do zakupów warto uwzględnić przede wszystkim indywidualne potrzeby oraz oczekiwania. Pod uwagę należy wziąć kilka czynników, które pomogą nam zdecydować się na najlepsze zabezpieczenie w postaci odzieży neoprenowej. Liczy się nie tylko rodzaj sportu, ale i rodzaj zbiornika wodnego. Znacznie cieńsze pianki zalecane są osobom przymierzającym się do uprawiania wodnych sportów w ciepłych zbiornikach i grubsze w przypadku osób, które zamierzają delektować się swoją pasją w zbiornikach chłodniejszych. Z całą pewnością zakupy tego rodzaju należy jednak rozważyć bez względu na wszystko. Długotrwałe przebywanie nawet w ciepłych wodach może dać porządnie w kość. Spodnie neoprenowe camaro to idealna propozycja dla osób poszukujących produktu z najwyższej półki. Są stworzone z najlepszej jakości neoprenu o niebywałej elastyczności. Doskonale dopasowują się do kształtu ciała i tym samym na żadnym etapie użytkowania nie stają się zbędnym balastem, który w jakikolwiek negatywny sposób wpływa na nasz komfort czy swobodę ruchów. I w tym przypadku mamy do czynienia z odzieżą, w której zastosowano technologię ślepych szwów oraz dodatkowy klej w miejscach łączeń. Tego rodzaju spodnie bardzo często wykorzystywane są jako dodatkowe ocieplenie pod piankę neoprenową. 

Buty i rękawice 

Przygotowując się do uprawiania sportów wodnych warto wziąć pod uwagę również buty neoprenowe oraz rękawice neoprenowe. Tego rodzaju dodatki gwarantują najwyższy komfort oraz zabezpieczenie przed otarciami. Sprawdzają się doskonale zarówno na powierzchni, jak i w wodzie. Osoby doświadczone doskonale wiedzą bowiem, że ostre krawędzie mogą być źródłem dokuczliwych urazów. Elastyczne i doskonale leżące buty oraz rękawice to niezwykle przydatny dodatek dla osób uprawiających wodne sporty. W żaden sposób nie krępują ruchów, a dzięki nim doskonale zabezpieczamy się przed skaleczeniami niezauważalna podczas zanurzeń. Rurka posiada również zawór wydechowy, który ułatwia usuwanie wody, oraz ustnik wykonany z miękkiego silikonu, który zapewnia komfort podczas długotrwałego używania. Rurka Scubapro Apnea jest łatwa do czyszczenia i konserwacji, co gwarantuje jej długą żywotność. Bez względu na to, jak daleko planujesz zanurzyć się, nasza rurka Scubapro Apnea zapewni Ci łatwość oddychania i komfort na każdej głębokości. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz rurkę, która będzie Ci służyć przez wiele sezonów.