Odzież żeglarska

Odzież żeglarska

Odzież żeglarska ma za zadanie chronić Cię przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, wiatr czy niskie temperatury. To również Twoje zabezpieczenie przed udarem czy poparzeniem słonecznym. W tej kategorii znajdziesz odzież wierzchnią – kurtki, kangurki oraz sztormiak, które uchronią Cię przed kaprysami pogody. Dzięki wysokiej jakości produktów z naszej oferty, wiemy, że będą Ci towarzyszyć w niejednym rejsie i zagwarantują Tobie wygodę, komfort cieplny oraz nieprzemakalność.

Filtry aktywne

 • Sztormiak New Max B

  Suchy skafander...

  5 283,00 zł

  Super elegancki skafander wykonany z tkaniny oddychającej. Komfort i wygoda użytkowania w jednym sztormiaku.

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
Pokaż wszystkie produkty

Odzież żeglarska

Odzież żeglarska ma za zadanie chronić Cię  przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, wiatr czy niskie temperatury. To również Twoje zabezpieczenie przed udarem czy poparzeniem słonecznym. W tej kategorii znajdziesz odzież wierzchnią – kurtki, kangurki oraz sztormiak, które uchronią Cię przed kaprysami pogody. Dzięki wysokiej jakości produktów z naszej oferty, wiemy, że będą Ci towarzyszyć w niejednym rejsie i zagwarantują Tobie wygodę, komfort cieplny oraz nieprzemakalność.

Suchy skafander powierzchniowy

Wypływając w rejs ważna jest odzież, w której będziesz płynąć. Od niej będzie zależeć Twój komfort oraz bezpieczeństwo. Wybierając strój na żagle nie zapomnij o sztormiaku. To podstawowy element garderoby każdego żeglarza. Wykonany został z lekkiego i wodoszczelnego materiału, który zapobiega przegrzaniu się i nagromadzeniu wilgoci wewnątrz suchego skafandra. Dzięki przemyślanej konstrukcji i neopropenowym wstawkom, można go dopasować do swoich wymiarów, a tym samym zyskać idealną szczelność skafandra. W celu zachowania jeszcze większego bezpieczeństwa, cały sztormiak został obszyty odblaskową lamówką, to bardzo istotne, ponieważ sztormiak ma zapewnić widoczność, a tym samym ochronę, po wypadnięciu z jachtu. 

Kupując w naszym sklepie zyskujesz pewność, że w Twoje ręce trafia produkt najwyższej jakości oraz dodatkowo otrzymujesz na niego 3-letnią gwarancję.  

Kurtki wodoodporne 

Kurtki żeglarskie, to doskonały element odzieży dla tych, którzy są na początku swojej przygody ze sportami wodnymi. Doskonale sprawdzą się w łagodnych warunkach pogodowych, a z powodu tego, że zajmują mało miejsca, zawsze będziesz mógł mieć je przy sobie. Najwyższej jakości materiał i odpowiednie wyprofilowanie sprawia, że są wodoodporne i wiatroszczelne. Dzięki oddychającej strukturze zapewnią Ci duży komfort i wygodę. W naszej ofercie znajdziesz modele, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego żeglarza. Należy pamiętać, że tego typu odzież ma za zadanie chronić Cię, ale równocześnie nie ograniczać Twoich ruchów.