Producenci

Informacja

Nowe produkty

Promocje

Akcesoria neoprenowe

W tym dziale znajdują się akcesoria neoprenowe: buty neoprenowe, buty do nurkowania, kamizelki, kamizelki z kapturem, kaptury neoprenowe do pianek i do suchych skafandrów, skarpety neoprenowe docieplające stopę, rękawiczki do nurkowania, rękawice suche.

Akcesoria neoprenowe Jest 124 produktów.

Podkategorie

 • Buty neoprenowe

  Buty neoprenowe do nurkowania, buty 3 mm, buty 5 mm, buty 7 mm, buty z zamkiem, buty bez zamka, buty do suchego skafandra, buty do pływania w wodzie, buty z twardą podeszwą.

 • Kamizelki neoprenowe

  Kamizelka neoprenowa z kapturem, kamizelka neoprenowa docieplająca, żyleta, docieplenie pod piankę neoprenową, kamizekla neoprenowa do sportów wodnych.

 • Kaptury neoprenowe

  Kaptur neoprenowy do nurkowania, kaptur do pianki, kaptur do suchego skafandra, kaptur 3 mm, kaptur 5 mm, kaptur 7 mm, kaptur długi, kaptur krótki, kaptur z kryzą, kaptur bez kryzy.

 • Skarpety neoprenowe

  Skarpety neoprenowe, skarpety docieplające, skarpety 3 mm, skarpety 5 mm, skarpety Stretch.

 • Rękawice neoprenowe

  Rękawice do nurkowania, rękawice neoprenowe, rękawice 3 mm, rękawice 5 mm, rękawice 7 mm, rękawice na zimne wody, rękawice na ciepłe wody, rękawice na wody tropikalne, rękawice suche do suchych skafandrów, rękawice kevlar, rękawice z elastycznego neoprenu.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 124 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 124 elementów

Akcesoria neoprenowe

Akcesoria neoprenowe to sprzęt wykorzystywany do pływania na wodach otwartych. W tym dziale znajdziemy między innymi buty neoprenowe, kamizelki neoprenowe, skarpety neoprenowe oraz rękawice. Wszystkie produkty są wykonane w taki sposób, aby zapewnić nurkowi maksymalny komfort podczas nurkowania w zimnej wodzie.

Produkty jakie znajdziesz w naszym sklepie to markowe elementy wyposażenia pływackiego, które są powszechnie wykorzystywane podczas treningu nurka, pływaka lub triathlonisty. Ponadto, w ostatnim czasie akcesoria neoprenowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony entuzjastów morsowania. Prezentowane w naszym sklepie akcesoria neoprenowe pomagają chronić ciało przed nadmiernym wychłodzeniem oraz pomagają w utrzymaniu wysokiej wyporności. Ponadto, wśród zalet zastosowania akcesoriów neoprenowych wymienia się to, że stanowią dodatkową ochronę przed ewentualnymi urazami mechanicznymi. Ma to znaczenie, gdy pływanie lub nurkowania odbywa się np. w skalistym terenie.

Buty neoprenowe

W zimnej wodzie szczególnie szybko wychładzają się stopy oraz dłonie. Dlatego ważnym elementem garderoby przed wejściem do chłodnego zbiornika wodnego są buty neoprenowe. Wysokiej jakości obuwie neoprenowe pomaga zachować ciepło w okolicach stóp co zdecydowanie wpływa na komfort podczas kąpieli w niskiej temperaturze. Ponadto, takie obuwie chroni stopy przed ostrymi elementami występującymi na dnie.

Rękawice neoprenowe

Wysokiej jakości rękawice neoprenowe pomagają zachować ciepło podczas nurkowania oraz uprawiania sportów wodnych. Praktyka pokazuje, że dobrze wykonane rękawice skutecznie chronią przed zimnem w okolicach dłoni. Wybierając rękawice warto wziąć pod uwagę to, aby się dobrze komponowały z pianką.

Czapki neoprenowe

Oprócz stóp i dłoni kolejnym newralgicznym elementem narażonym na wychłodzenie jest głowa. Skorzystanie z czapki neoprenowej, która dobrze współgra z pianką i skutecznie powstrzymuje przelewanie się wody jest bardzo ważne. Według wielu nurków jest to to kluczowy element, który potrafi zrobić dużą różnicę w odczuwaniu zimna pod wodą.