Akcesoria Neoprenowe

Akcesoria Neoprenowe

Filtry aktywne

 • Kaptur neoprenowy5mm Rebel dla dzieci
  • -10%

  Kaptur neoprenowy 5 mm...

  264,00 zł -10% 237,60 zł

  Innowacyjny kaptur 5mm Wrap Around dla dzieci.

  GWARANCJA SATYSFAKCJI.

  • 14 dni na zwrot towaru.
  • Możliwość negocjowania ceny.
  • Darmowa dostawa od 300 zł.
Pokaż wszystkie produkty

Akcesoria neoprenowe 

Neopren to syntetyczny materiał o charakterystycznej konstrukcji pianki, która jest wykończona dzianiną. Niezwykłe właściwości tego materiału sprawiły, że od wielu lat jest on wykorzystywany przede wszystkim w branży nurkowej. Doskonale chroni organizm przed wychłodzeniem, zatrzymuje ciepło i chroni skórę przed ewentualnymi skaleczeniami. W dzisiejszych czasach właściwie nie sposób wyobrazić sobie nurkowania technicznego oraz rekreacyjnego bez udziału odzieży neoprenowej. Oczywiście spectrum możliwości jest ogromne. Osoby zainteresowane odzieżą powinny przede wszystkim uwzględnić przed zakupem kilka czynników, m.in. rodzaj zbiorników, w których będzie odbywało się nurkowanie oraz głębokość. Zupełnie inaczej wybieramy akcesoria neoprenowe na zimne i wody i inaczej gdy w grę wchodzą zbiorniki ciepłe. Poza odzieżą mamy do dyspozycji również sporo akcesoriów, które znacząco ułatwiają bezpieczne poruszanie się pod wodą. Jakie akcesoria neoprenowe dla dzieci będą dobrym wyborem? Na co zwracać uwagę? 

Kaptur neoprenowy. Czy warto go kupić? 

Kaptur neoprenowy to idealna propozycja dla dzieci, które rozpoczynają swoją wielką przygodę z podwodnym światem. Samo słowo nasuwa skojarzenia kaptura, jaki znamy ze standardowej odzieży. Trzeba jednak mieć świadomość, że w tym przypadku mamy do czynienia z zabudowanym okryciem głowy, które o wiele bardziej przypomina piankową wersję kominiarki. Kaptur neoprenowy dla dzieci w takim wydaniu doskonale chroni młody organizm przed wychłodzeniem, ale odpowiednia grubość pianki sprawia jednocześnie, iż kaptur pełni funkcję ochronną. Podwodny świat gwarantuje całe spectrum niespodzianek. Należy pamiętać, że pod powierzchnią z łatwością można natknąć się na wystające kawałki skał, kamienie czy inne ostre krawędzie. Taki kaptur ochroni dziecko przed podrażnieniami i skaleczeniami. Z całą pewnością jest to produkt, któremu warto się przyjrzeć z bliska. Doskonale dopasowuje się do kształtu głowy i w żaden sposób nie utrudnia poruszania się pod wodą. 

Buty z neoprenu dla dzieci 

Buty neoprenowe dla dzieci to kolejna rzecz, którą warto wziąć pod uwagę. Buty tego rodzaju zachwycają lekkością i jednocześnie ogromną wytrzymałością. Można z nich śmiało korzystać zarówno na powierzchni, np. na kamienistej plaży lub plaży, w której można napotkać się na przedmioty o zaostrzonych krawędziach, jak i w wodzie. W obu przypadkach będą pełniły funkcję ochronną, zabezpieczając stopy przed skaleczeniami. Dodatkowym atutem jest oczywiście sam materiał, który doskonale zabezpiecza przed chłodem, co sprawdzi się podczas długotrwałego przebywania w wodzie. Warto również uwzględnić skarpety neoprenowe dla dzieci. Dostępne są modele o rozmaitych grubościach, a zatem dobranie modelu, który sprawdzi się w konkretnych zbiornikach wodnych nie będzie stanowiło żadnego problemu. Skarpety, podobnie jak buty neoprenowe, doskonale chronią stopę przed ostrymi krawędziami oraz otarciami. 

Kamizelki neoprenowe dla najmłodszych 

Długotrwałe przebywanie w wodzie ma ogromny wpływ na ludzki organizm. Nawet najbardziej energetyczne dzieci nie są w tym przypadku żadnym wyjątkiem. Kamizelka neoprenowa dla dzieci to idealny zestaw dla początkującego nurka, który zamierza spędzać w wodzie jak najwięcej czasu. Dzięki takiej kamizelce ciepło będzie zatrzymywane i nawet niskie temperatury panujące pod wodą nie staną się przeszkodą dla młodego pasjonata. Kamizelki tego typu doskonale dopasowują się do sylwetki. Stanowią drugą warstwę skóry, która będzie pełnić funkcję ochronną. Odpowiednio dobrana kamizelka neoprenowa stanie się wielkim wsparciem oraz udogodnieniem, które zachęci dziecko do dalszego eksplorowania. 

Rękawice neoprenowe

Nowoczesne rękawice neoprenowe dla dzieci to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego pasjonata sportów wodnych. Są konstruowane w taki sposób, aby zoptymalizować bezpieczeństwo i jednocześnie w żadnym stopniu nie ograniczać swobody ruchów. Cienka i jednocześnie wytrzymała pianka doskonale chroni przed zimnem i skaleczeniami. Tego typu rękawice są obowiązkowym elementem, którego nie może zabraknąć w zestawie młodego nurka.