Śledź nas na Facebooku

  • Przesyłki 

    Dostawa gratis do wszystkich zamówień powyżej 300 zł.

  • Kontakt

    Telefon kontaktowy - 606 776 987.

  • Negocjowanie cen

    Negocjowanie cen mile widziane:)

Mamy nadzieje, że najnowsza wersja naszego sklepu przypadnie Wam do gustu.

Dla pierwszych 100 klientów naszego Nowego Sklepu wysyłka zakupionych towarów GRATIS niezależnie od wartości złożonego zamówienia.

Pamiętajcie, że zmieniamy się dla Was dlatego jeżeli jakikolwiek element naszej strony wzbudzi Wasze zastrzeżenia koniecznie poinformujcie nas o tym.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.
Zespół Nurtech Warszawa.

Sklep nurkowy Nurtech

Nasz sklep oferuje szeroki asortyment sprzętu i akcesoriów do nurkowania. W naszej ofercie znajduje się wyposażenie odpowiednie dla nurków rekreacyjnych, specjalistycznych i technicznych. Dysponujemy sprzętem do nurkowania tradycyjnego oraz metodą sidemount, akcesoriami do freedivingu i łowiectwa podwodnego.

W naszym sklepie znajdą Państwo butle i zawory, automaty oddechowe, maski do nurkowania, przyrządy pomiarowe i artykuły balastowe. Bogaty asortyment kombinezonów zawiera skafandry suche i mokre, które zapewnią odpowiednią izolację termiczną w najbardziej wymagających warunkach. Artykuły renomowanych producentów wykonane są z wysokiej jakości materiałów z wykorzystaniem najnowszych technologii. Specjalistyczne obuwie nurkowe gwarantuje niezawodną przyczepność, dzięki czemu może być użytkowane nie tylko przez nurków, ale również przez amatorów innych sportów wodnych, takich jak windsurfing i żeglarstwo. Dzięki bogatej ofercie produktów, nasz sklep nurkowy zaopatrzy Państwa w niezbędne elementy wyposażenia, które zapewnią bezpieczeństwo i radość nurkowania.